Ужгородка

Новини Закарпаття

В ОП заперечили використання державних літаків в особистих цілях Єрмака

Президент Володимир Зеленський та Офіс президента святкували день народження Андрія Єрмака на державній дачі. Гостей до резиденції в Карпатах доставляли за допомогою гелікоптерів ДСНС.

Про це йдеться в розслідуванні «Української правди».

За даними журналістів,  президент Володимир Зеленський та керівник його офісу Андрій Єрмак у п’ятницю ще до закінчення робочого дня вирушили в Карпати до державної резиденції президента України Синьогора. Там у неділю Андрій Єрмак мав відсвяткувати ювілей – 50 років.

Журналісти також з’ясували, що 21 листопада, у день народження Єрмака та в день Гідності та Свободи близько 10 ранку Зеленський і Єрмак, які були на Івано-Франківщині, з’явилися на Інститутській у Києві, о 12 президент нагородив воїнів, а вже о першій гелікоптер ДСНС злетів з бази рятувальників у Козині і за дві години сів в Івано-Франківську. 

У Офісі президента з приводу розслідування оприлюднили заяву із запереченням опублікованої журналістами інформації.

“Перше: офіційно повідомляємо, що не було жодного 4-денного святкування з феєрверками, концертами, макетами венеційської архітектури, масовкою гостей та іншими принадами, які ще можна додумати для більшої ефектності. Друге: не було використання державних чи приватних літаків жодних осіб, пов’язаних з будь-якими бізнесменами. Гвинтокрилами ДСНС гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше з розважальною метою”, – повідомили у прес-службі ОП.

Також там заявили, що у п’ятницю Зеленський працював у Києві. Ввечері того дня відбув до резиденції в Гуті. У неділю він був у Києві на відповідних заходах, присвячених річниці початку Революції Гідності. У понеділок він також перебував на робочому місці.

В ОП додали, що Андрій Єрмак відзначив день народження у понеділок в Києві – з батьками, у вівторок його привітали колеги в Офісі президента.

Як повідомляв НАШ раніше, ЄС планує змінити правила перетину кордону через загострення пандемії COVID-19.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору