Ужгородка

Новини Закарпаття

У Києві презентували Навчальний центр громадських службовців Єханурова

Презентація Навчального центру публічних службовців Юрія Єханурова відбулася у Києві у вівторок, навчання у Центрі розпочнеться з 15 лютого 2022 року.

“Успішними ви зможете бути тоді, коли отримаєте належну освіту. Так з’явилася ідея створення Навчального центру публічних службовців, якому я дав своє ім’я. З моїми друзями та колегами ми зараз формуємо цей напрямок”, – сказав колишній прем’єр-міністр України (2005-2006) рр.) Юрій Єхануров на прес-конференції.

За його словами, при Навчальному центрі також працюватиме консультаційний центр, який відповідатиме на практичні питання територіальних громад, зокрема із правової сфери.

Організацією Навчального центру займатиметься громадська організація “Ключові особи”. Її виконавчий директор Ольга Шаверіна заявила, що передбачається кілька форматів навчання, зокрема короткострокові курси по модульній системі протягом року, а також надалі планується відкриття вищого навчального закладу.

За словами Шаверіної, в Навчальному центрі будуть п’ять кафедр: “Публічного управління та адміністрування”, “Управління публічних фінансів”, “Управління проектами”, “Кібербезпеки та діджиталізації”, “Публічної власності”, а також буде “Вільна кафедра”, на якій буде навчання за темами, які не увійшли до попередніх кафедр.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору