Ужгородка

Новини Закарпаття

Кушнір: Найвище керівництво і президент самі не вірять у вторгнення РФ

Найвище керівництво України і сам президент Володимир Зеленський не вірять у вторгнення Росії, тому що не було проведено заходи, які підготували б країну до можливого військового нападу.

Так висловилась у прямому ефірі на телеканалі НАШ політичний експерт Світлана Кушнір.

“Мені здається, що так, як не було проведено військових навчань, не було оповіщено резервістів, які у нас є та стоять в запасі, не було злагодженої роботи та інструкції для територіальної оборони, нічого не йде по лінії облдержадміністрації, об’єднанні територіальні громади не попереджені, що можливий такий потік подій і до цього треба готуватися – це означає що вище керівництво України і верховний головнокомандувач не вірять в те, що буде вторгнення, але використовують всі ці інформаційні вкиди і геополітичну війну на свою користь”, – зазначила вона.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору