Ужгородка

Новини Закарпаття

Жоден інвестор не прийде в Україну, прочитавши план влади по боротьбі з олігархами, – Кушнір

Прочитавши затверджений Урядом план боротьби з олігархами, жоден інвестор не прийде в Україну.

Про це розповіла у прямому ефірі на телеканалі НАШ політичний експерт Світлана Кушнір.

“Прочитавши план влади по боротьбі з олігархами, я думаю, що жоден із закордонних інвесторів не те, що не прийде в Україну, він навіть не згадає нас серед пріоритетних країн, де можна відкрити підприємство, розвивати бізнес і так далі”, – зазначила Кушнір.

Також вона додала, що закон про олігархів придушує українське національне виробництво.

“Бізнес наших партнерів захищений наглядовими радами, тому вони не хвилюються за деолігархізацію. Влада придушує національне українське виробництво і на зовнішніх ринках ми будемо втрачати свої позиції, хіба це погано для закордонних інвесторів та партнерів?”, – сказала вона.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору