Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський обіцяв бути скромнішим, ніж попередник, але поводиться ще гірше, – екс-нардеп Павловський

Президент України Володимир Зеленський перед початком своєї каденції обіцяв бути скромнішим за попереднього голову держави, але не стримав свого слова. 

Таку думку висловив екс-нардеп Андрій Павловський в ефірі телеканалу НАШ. 

“Вони коли йшли до влади, і особисто Зеленський обіцяв бути скромнішим за попередників, а саме: відмовитися від великих державних кортежів, скромнішу охорону мати, обіцяли дитячі санаторії зробити на урядових дачах. І перше, що зробив Зеленський – переїхав на державну дачу з приватного будинку”, – наголосив екс-нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору