Ужгородка

Новини Закарпаття

Українське суспільство має адаптуватись до європейських стандартів, – екс-міністр соцполітики

Екс-міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що українське суспільство, прагнучи до Європейського Союзу, має адаптуватися до їхніх стандартів життя. 

Таку думку Рева висловив в ефірі телеканалу НАШ. 

“Що стосується євроінтеграційних прагнень, то подивіться самі. Сьогодні в Європі вакциновано понад 70% людей. А що відбувається в Україні? Ми, до речі, зараз підписали меморандум з МВФ. Там написано, що до кінця року ми повинні вийти на показник 17 млн вакцинованих. У нас вакциновано менш як 7 млн осіб”, – наголосив екс-міністр соцполітики. 

Також Андрій Рева зазначив, що українське суспільство має адаптуватися до європейських стандартів, якщо так сильно туди прагне. 

“У центрі Києва проходять мітинги антивакцинаторів, які розповідають, що людей чипують. Я розумію, що крізь є антивакцинаторський рух, не всі хочуть вакцинуватися. Але якщо ми говоримо про наш рух до Європи, то в цьому русі потрібні не тільки слова, потрібна готовність, в першу чергу, українського суспільства адаптуватися до тих реалій, стандартів та принципів, на яких будується Європа”, – додав Андрій Рева.   

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору