Ужгородка

Новини Закарпаття

Савченко: Влада має відзвітувати про використання гелікоптерів ДСНС для гостей Єрмака

Українська влада має звітувати про витрачені кошти з бюджету перед народом, тому що люди платять податки і мають право знати всі витрати.

Так висловилась у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-нардеп Надія Савченко.

“Ми прагнемо тої демократії, де, наприклад, місцеві органи влади будуть звітувати по бюджеті, витратах, відповідно центральні органи так само. Будь-які кошти, які виділяються з бюджету на Офіс президента кожен місяць має бути кошторис, фінансовий звіт, куди ці кошти були витрачені, раціонально чи ні і за цим має стежити парламент. Я вважаю, що влада не може просто не подати і сказати, що їм треба було і вони полетіли. Кожна копійка має бути відображена і народ України, який платить  цей податок, має право знати куди ці кошти були витрачені, як місцевим мером, так і президентом”, – зазначила вона.

Нагадаємо, у ЗМІ повідомляють, що до держрезиденції на День народження керівника Офісу президента Андрія Єрмака гостей доставляли гелікоптерами ДСНС.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору