Ужгородка

Новини Закарпаття

Скаршевський: Пропонуємо знижку на транзит російського газу, а їдемо домовлятися в Європу

Економічний експерт Віктор Скаршевський заявив, що Україні варто домовлятися про 50% знижку на транзит російського газу через свою територію з “Газпромом”, а не з Європою.

Про це він сказав в ефірі НАШого телеканалу 26 листопада.

“Для того, щоб відповів “Газпром”, треба звернутися до “Газпрому”, а не у ЗМІ. Спочатку про це сказав президент в якомусь своєму інтерв’ю, що “ми пропонуємо”. Пропозиція про 50% знижки – це просто інтерв’ю. Тут мають бути переговори між “Нафтогазом” й “Газпромом” з цього приводу, але їх немає. Ми пропонуємо скидку 50% для транзиту російського газу через територію України й їдемо домовлятися у Європу. Тут якийсь когнітивний дисонанс. Якщо ви хочете насправді домовитися, то хоча б домовляйтеся втрьох, але «Газпром» тут обов’язково як сторона, як власник газу має бути”, – зауважив він.

Нагадаємо, Україна запропонувала “Газпрому” знижку 50% на додатковий транзит.

“Україна пропонує цю додаткову можливість усім потенційним країнам-транзитерам. Ми хотіли б бачити як клієнтів європейські компанії, але ці додаткові можливості доступні і для “Газпрому”. Враховуючи поточний тариф, знижка становитиме, як я припускаю, 50%”, – сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Bloomberg.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору