Ужгородка

Новини Закарпаття

Семенюк: Різниця між Україною і Німеччиною в тому, що ми шукаємо месію, а вони професіонала

Політичний та міжнародний експерт Тарас Семенюк заявив, що “Північний потік-2” Німеччині вигідний й політики мислять категоріями не власного рейтингу, а категоріями національного надбання для країни.

Свою думку він виразив в ефірі телеканалу НАШ.

“Німецькі політики й канцлери ніколи не були харизматичні. Німці обирають не харизматичних, не тих, хто вміє гарно говорити, а тих функціонерів, які реально користь можуть принести країні. В тому відрізняється підхід німецької політики й виборів від наших.  Ми шукаємо месію, а там шукають реального професіонала, який має «впрягтись» й тримати країну на першому місці потужніших економік Європейського Союзу. Я не очікую від нового канцлера, що він буде закидати різними мовними артикуляційними пасажами, як “Путін поганий чи добрий”, чи “Україна наш партнер”. Потрібно будувати конструктиві відносини з Німеччиною й новим канцлером”, – зауважив він.

За його словами, “Північний потік-2” Німеччині вигідний й політики мислять категоріями не власного рейтингу, а категоріями національного надбання для країни.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору