Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський прийшов до влади, цинічно використовуючи тему війни, – екс-нардеп Хлань

Президент України Володимир Зеленський прийшов до влади, цинічно використовуючи тему війни, яка на той момент була буде затребувана. 

Таку думку висловив народний депутат попередніх скликань Сергій Хлань в ефірі телеканалу НАШ. 

“Думаю, ще півроку-рік і Зеленського взагалі ніхто слухати не буде. Тому що ці заяви абсолютно різняться протягом часу”, – сказав екс-нардеп. 

Також він зазначив, що Зеленський прийшов до влади, цинічно використовуючи тему війни. 

“Тема війни у Зеленського абсолютно відійшла на другий план, що викликано тим, що зараз він проходить екватор президентства. Мені здається, тему війни Зеленський використав цинічно, щоб прийти до влади. Він упевнено казав, що його місія – завершити війну. І він грав тоді на почуттях суспільства, бо цей була найбільш затребувана”, – додав Сергій Хлань.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору