Ужгородка

Новини Закарпаття

Цимбалюк: Сьогодні ще немає тієї точки кипіння, щоби народ масово вийшов на Майдан

Народний депутат від фракції  «Батьківщина» Михайло Цимбалюк заявив, що українці наразі не готові починати нову революцію в країні.

Про це він сказав у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Мені видається, що на сьогоднішній день ще немає тієї точки кипіння, щоб народ масово вийшов на Майдан. Підприємці протестують, але все відбувається як на мене занадто спокійно. Велика кількість правоохоронців не завжди є гарантом стабільності, що  не будуть допущені провокації. Все може змінитись в одну мить. Можуть з’явитися провокатори, або, не дай Боже, влада може застосувати надмірну силу, чим спровокувати будь-які інші речі. Я звертаюся до влади, щоб бути обережними й не спровокувати людей”, – розповів він.

За його словами, такої кількості зброї як зараз, не було в жодний період революцій в країні.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору