Ужгородка

Новини Закарпаття

Кінах: У нас величезна проблема з кризою управляння

В Україні величезна проблема з кризою управління, тому що жодна держава у світі не дозволяє собі формувати наглядові ради з фахівців з іноземним громадянством.

Так висловився у прямому ефірі на телеканалі НАШ сказав екс-прем’єр-міністр України Анатолій Кінах.

“Ми стикаємось з кризою управління. В першу чергу, це те, що на сьогодні нашими стратегічними монополіями в енергетичному, транспортному комплексі керують наглядові ради, які на дві третини сформовані з іноземних фахівців з іноземним громадянством. Такого не дозволяє жодна держава у світі. На фоні таких величезних збитків жодна наглядова рада, працівники якої отримують космічні заробітні плати, не були покарані і не понесли персональну відповідальність”, – сказав екс-прем’єр-міністр України.

Зазначимо, що третина найбільших держкомпаній відзвітувала про збитки за три квартали 2021 року.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору