Ужгородка

Новини Закарпаття

Сказали “зателефонуй цьому дядьку”: Крюкова розповіла, як додзвонилася Януковичу

Заступник головного редактора інтернет-видання “Страна.ua” Світлана Крюкова розповіла, як додзвонилася втікачеві-президентові Віктору Януковичу.

Своїми думками Крюкова поділилася в ефірі телеканалу НАШ.

“Я пам’ятаю, як я особисто додзвонилася до Януковича. Він був тоді прем’єр-міністром. Мені дали завдання: зателефонуй цьому дядьку, його звуть Янукович, і треба запитати, як він ставиться до того. Там було якесь опитування, треба було опитати відомих політиків. Він мав би назвати, у нас було 8 березня, що він подарує жінкам”, – зазначила журналіст.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору