Ужгородка

Новини Закарпаття

Закуповувати газ безпосередньо з Росії не можна у жодному разі, – нардеп

Народний депутат від “Європейської солідарності” Борис Білий розповів, чому Україні не варто закуповувати газ у Російської Федерації напряму. 

Своїми думками політик поділився в ефірі телеканалу НАШ. 

“Закуповувати газ напряму у Російської Федерації ніяк не можна. Закуповувати газ і вугілля так само потрібно на біржах, як це роблять цивілізовані країни з певними контрактами. Якщо ми будемо запитувати у Володимира Путіна про газ та просити дати нам якусь знижку, ми обов’язково станемо на цей міжнародний шпагат, і від нас вже будуть йти політичні вимоги до України як то Крим, Донбас”, – наголосив нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору