Ужгородка

Новини Закарпаття

Семенюк: Переговори РФ та США щодо гарантій безпеки – це міні-перемога Путіна

Політичний та міжнародний експерт Тарас Семенюк вважає, що у переговорах між НАТО та Росію мова буде йти про нерозміщення ядерних ракет на території Польщі та Білорусі.

Про це він сказав в ефірі телеканалі НАШ.

“Те, що НАТО й Росія сідають за стіл переговорів це вже певний момент консенсусу. Якби раніше Росія висунула такі вимоги, їх би просто не сприйняли. Хочу сказати, що саме Росія вийшла з цієї комунікації з НАТО й зараз начеб-то повертається. Для Путіна це така собі міні-перемога, бо з 2014 року його офіційно й відкрито не хотіли вести комунікацію. Але сьогодні відбувається інша історія. Я думаю, що будуть йти переговори не в ключі компромісу, а прояснення ситуації. Відведення військ до лінії 1997 року не буде, НАТО на це не піде”, – розповів він.

За його словами, мова під час переговорів буде йти про нерозміщення ракет на території Польщі та Білорусі.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору