Ужгородка

Новини Закарпаття

Реакція Маломужа на військовий облік жінок: Навіть за часів Другої Світової такого не було

Жінки мають добровільно брати участь у захисті країни, держава не повинна нав’язувати їм це.

Так висловився у прямому ефірі на телеканалі НАШ генерал армії України, екс-керівник служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж.

“Багато хто говорить про гендерну рівність, але гендерна рівність передбачає, щоб жінки йшли добровільно, це їх право чи брати учать у захисті держави, чи ні. Але держава не має нав’язувати жінкам облік, спеціалізацію і в перспективі призов. Навіть у період Другої Світової війни такого не було, брали жінок лише за критичних обставин. Тільки жінки медики повинні стати на облік, за іншими спеціальностями можуть брати, але не брати їх на облік, а просто вираховувати, де вони працюють і приймати на облік добровільно”, – зазначив він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору