Ужгородка

Новини Закарпаття

Пустовойтенко: Хочу привітати владу з тим, що вони вже підвищили тарифи

Українська влада обіцяла не підвищувати тарифи для населення до кінця опалювального сезону, проте вона вже це зробила.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-прем’єр-міністр України Валерій Пустовойтенко.

“Хочу привітати і прем’єр-міністра, і президента з наступаючим Новим роком. Дякую від себе, керівників деяких підприємств, від наших громадян за те, що вони вже в цьому році підвищили тарифи на комунальні послуги, електроенергію, на газ”, – сказав екс-прем’єр-міністр України.

Також він додав, що на засіданні РНБО необхідно розглянути питання про енергетичну безпеку України.

“Якщо розвалиться енергосистема України, то пропаде весь український народ і наша країна.Тому настільки все на сьогодні серйозно, що потрібно вирішувати проблеми. Потрібно на засіданні РНБО, яке перенесли на 30 грудня, розглянути питання енергетичної безпеки нашої країни”, – зазначив він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору