Ужгородка

Новини Закарпаття

Маломуж про санкції проти телеканалів: Це схема Росії, так чинив сам Путін

Екс-керівник служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж прокоментував введення санкцій проти двох українських телеканалів, наголосивши, що так раніше поступав президент Росії Володимир Путін. 

Своїми думками Маломуж поділився в ефірі телеканалу НАШ. 

“Ми сьогодні маємо факт потужного наступу на демократичні свободи. І, відповідно, декларація прав людини, ми імплементували цю декларацію, і європейська конвенція, і Конституція”, – наголосив він. 

Зокрема, Микола Маломуж додав, що президент Володимир Зеленський бере на себе дуже багато повноважень і перевищує їх. 

“Президент бере на себе дуже великі повноваження і їх перевищує. І не буде, як він думає, колективної відповідальності. Рішення РНБО приймається персонально президентом, його указом. Я бачу, що тут ще є схема, як у Росії, коли Путін свого часу так само закривав телеканали. Одна модель, вони її взяли на озброєння. Це шлях в нікуди”, – прокоментував екс-керівник служби зовнішньої розвідки. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони від 28 грудня про санкції проти телеканалів “Перший незалежний” і UkrLive соратників народного депутата від “ОПЗЖ” Віктора Медведчука.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору