Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський повинен скасувати санкції щодо закриття телеканалів, – Пустовойтенко

Президент України Володимир Зеленський повинен скасувати указ щодо заборони двох українських телеканалів “Перший незалежний” і UkrLive. 

Таку заяву зробив екс-прем’єр-міністр України Валерій Пустовойтенко в ефірі телеканалу НАШ. 

“Я не буду казати про Конституцію, свободу слова. Перше за все, це удар по журналістах, які працюють на цих телеканалах, по їх думці та баченні щодо подій, які відбуваються в нашій країні. Такі кроки я вважаю неприпустимими. Я хочу, аби президент взявся за розум і скасував свій указ щодо зупинки мовлення цих телеканалів”, – наголосив Пустовойтенко. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони від 28 грудня про санкції проти телеканалів “Перший незалежний” і UkrLive соратників народного депутата від “ОПЗЖ” Віктора Медведчука.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору