Ужгородка

Новини Закарпаття

Куликов: Не думаю, що Олені Зеленській легко, коли її постійно відправляють у військкомат

Першій леді України Олені Зеленській не легко чути, коли її постійно відправляють у військкомат та обговорюють її життя.

Так висловився у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-керівник бюро Інтерполу України Кирило Куликов.

“Щодо теми військового обліку жінок, то знущаються з жінки Зеленського, тому що вона потрапила під головний удар. Перша леді держави – це не посадова особа, тому вона діє відповідно своїх можливостей. Я не думаю, що Зеленська дуже рада, що її достатньо спокійне і красиве життя перетворилось у життя, коли вона не може вийти кудись, коли всі вимагають, щоб вона пішла у військкомат, я не думаю, що для нормальної людини це легко”, – сказав Куликов.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору