Ужгородка

Новини Закарпаття

Євгеній Лосовський купив сукню Христини Тішкун на аукціоні: на що підуть кошти

Адвокат Євген Лосовський купив сукню помічниці заступника міністра освіти Христини Тішкун на благодійному аукціоні за 1000 доларів.

Про це повідомляє телеканал НАШ.

“Мені приємно, що ці гроші підуть людині, дитині, якій вони дуже потрібні сьогодні. Як я ставлюся до скандалу з цією сукнею… Намагаюся ставитися мудро, кожен приймає своє рішення, і, відповідно, наслідки цього рішення лежать на людині, яка його прийняла”, – прокоментував Лосовський.

За його словами, сукню він залишить собі на згадку, щоб надалі показати своїм дітям, коли ті питатимуть, куди рухалась Україна у 2021 році.

Кошти будуть направлені до Херсонської Клінічну лікарню ім. Є.Є. Карабелеша (Суворівського району, Водніков).

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору