Ужгородка

Новини Закарпаття

Мосійчук: Я точно знаю, що у регіонах розпочнуться виступи проти влади Зеленського

Народний депутат VIII скликання Ігор Мосійчук вважає, що українці будуть виходити на акції протесту проти рішень центральної влади. 

Таку думку він виразив в ефірі телеканалу НАШ.

“Коли з початку каденції Зеленського перший зашквар «слуг» про викриття Іванісова. Я опублікував документи про його судимість й зґвалтування. Президент Зеленський обіцяв, що Іванісов складе мандат, але він сидить в парламенті й голосує. Зараз вже відчуваючи падіння рейтингу президент сам закликає звільнити чоловіка своєї помічниці Гогілашвілі, у відставку йде заступник міністра освіти, який допустив невірний дрес-код помічниці на зустрічі. Почалася реакція, якої не було рік тому взагалі. Я погоджуюсь, що виступу почнуться в регіонах проти того, що відбувається і як центральна влада поводиться з людьми”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору