Ужгородка

Новини Закарпаття

Івасюк: Швидше НАТО припинить своє існування, ніж нас візьмуть до Альянсу

Допоки буде існувати Росія в тому форматі,  в якому існує зараз, то швидше за все НАТО припинить своє існування, ніж Україна вступить до Альянсу.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ екс-радник президента України Валерій Івасюк.

“Я глибоко переконаний в тому, що допоки буде існувати Росія в тій формулі, форматі, в якому існує вона зараз, то швидше НАТО припинить своє існування, ніж Україна буде членом Альянсу і це є правда. Тоді постає питання, яка функція запису в Конституції нашого напрямку до НАТО? Я вважаю, що ця функція одна і вона дуже важлива – щоб не дай Боже у жодної прийдешньої влади, президента чи Верховної Ради не було спокуси повернути на Схід і це є функція, застереження”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору