Ужгородка

Новини Закарпаття

Бузаров про протести в Казахстані: Газ – це лиш привід

Ціни на газ – це лише привід по дестабілізації ситуації в Казахстані, тому що події розвивались дуже стрімко.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ учасник громадської ініціативи “Донбас-Донбасс” політолог-міжнародник Андрій Бузаров.

“Газ – це привід по дестабілізації ситуації. Те, як стрімко розвивались події і як за фактично два дні змінювались вимоги в різних груп, які були опозиційно налаштовані – це все вказує, що це була просто формальна причина. Так само як в Україні у свій час у 2013 році починався Майдан, на мою думку, не підписання угоди про асоціацію з ЄС – це був лише привід”, – сказав Бузаров.

Нагадаємо, протести в Казахстані спалахнули 2 січня на тлі підвищення після Нового року ціни на зріджений газ для автомобілів до 100-120 тенге (десь 6,3 грн) за літр. Мітинги з вимогою знизити ціни почалися в кількох населених пунктах на заході Казахстану, в тому числі у місті Жанаозен, де у 2011 році поліція застосувала вогнепальну зброю для розгону акції протесту.

Учасники акцій вимагали зниження вартості газу на АЗС удвічі, а також усунення дефіциту цього палива.

В ніч на 6 січня Рада ОДКБ вирішила направити миротворців до Казахстану.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору