Ужгородка

Новини Закарпаття

Нардеп Павленко про запровадження продуктових талонів в Україні: Це вирок чинній владі

Народний депутат від «ОПЗЖ» Юрій Павленко заявив, що запровадження так званих “продуктових чеків” в Україні стане вироком для чинної влади.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ.

“Я думаю, що подібні заяви – вирок здатності влади реагувати на проблеми, з якими стикаються люди. Є державний бюджет і є родина. Родина споживає перелік продуктів, платить тарифи та витрачає на медицину. Є завдання влади створити таким чином бюджет, щоб домогосподарства були спроможні жити. Для окремих категорій, більш кризових, можуть бути спеціальні програми підтримки: субсидії, або спеціальна програма продуктових наборів. Всю країну заганяють в систему крайньої бідності й розказують, що ми вам будемо видавати чеки й ви будете купувати продукти, які ми вам теж назвемо, то це повна помилка державної політики”, – зауважив нардеп.

Нагадаємо, в Україні можуть піти на антикризові заходи і ввести програму “продуктових чеків”. Чеки не можна буде перетворити на гроші, але можна обміняти на продовольчі товари. Поширювати “продуктові чеки” передбачається з використанням системи Дія.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору