Ужгородка

Новини Закарпаття

Політтехнолог про Казахстан: Місцеві кажуть, що Назарбаєв нібито намагався “вдарити” по Токаєву бунтами

Екс-президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв нібито намагався “вдарити” по нинішньому главі держави Касиму-Жомарту Токаєву бунтами, щоб показати, що влада не справляється зі своїм завданням.

Про це розповів політтехнолог Андрій Бодров в ефірі телеканалу НАШ.

“Мені здається, варто спертися на “експертні оцінки” місцевого населення. Ті, які, зокрема, працюють у силових органах, мають відношення до бізнес-кіл. Спілкуючись з ними, я для себе зробив висновки, що Токаєв став президентом, пережив величезну кількість принижень з боку сім’ї Назарбаєва, всередині якої його називали меблями”, – наголосив політтехнолог.

За його словами, місцеві стверджують, що Назарбаєв нібито намагався “вдарити” по Токаєву бунтами.

“Тим не менш факт залишається фактом, Токаєв поступово обрізав у сім’ї ряд схем, нібито здійснив низку відставок. Люди говорили про небезпеку, яку почав представляти Токаєв для Назарбаєва. І Назарбаєв нібито, на їхню думку, підняв цей бунт для того, щоб послабити електоральні перспективи наступного року. Назарбаєв по Токаєву намагався вдарити організацією цих протестів тим, що влада не впоралася, допустила це”, – підсумував Бодров.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору