Ужгородка

Новини Закарпаття

Биков про перемовини РФ та США: Це не прелюдія, але “цього слона нам доведеться з’їсти разом”

Сьогоднішні перемовини представників США та Росії у Женеві – це не прелюдія, але вони не зможуть досягнути своїх результатів без думки Європейського Союзу та України.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політичний консультант Сергій Биков.

“Процес перемовин між США та Росією довготривалий та має стратегічний характер і перемовини точно не завершаться однозначною перемогою одного або іншого. Зрештою США як і РФ відграють дуже важливу роль на геополітичній шахівниці, тому вони будуть намагатись максимально досягти своїх результатів, але вони не зможуть їх досягти без думки ЄС та України”, – розповів Биков.

Також він додав, що перемовини США та Росії – це не прелюдія.

“Я не вважаю сьогоднішні перемовини прелюдією, але великого слона необхідно їсти по шматочках. Зараз відкушують кожен по своєму маленькому шматочку, але зрештою цього слона нам доведеться з’їсти разом”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору