Ужгородка

Новини Закарпаття

Шахов: Про Україну знову домовляються без нас, тому напруга буде тільки нарощуватися

Наші партнери знову ведуть переговори про Україну, але без нас і це свідчить про те, що напруга буде лише нарощуватися.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ народний депутат від групи “Довіра” Сергій Шахов.

“Це добре, що наші партнери з усіх боків сіли домовлятися, але Україна без України знову таки. Нас не покликали туди говорити і це свідчить про те, що напруга може тільки нарощуватися, а нам потрібно пильно спостерігати за загостренням, що відбувається там”, – сказав Шахов.

Також він додав, що на сьогодні Україна втратила свою суб’єктність.

“На сьогодні ми втратили суб’єктність, за 2,5 роки ми втратили взагалі все. Типу на 5% підняли пенсії, а ще не підняли, а вже аграрна академія заявляє, що на 30% подорожчають продукти харчування до 1 березня”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору