Ужгородка

Новини Закарпаття

Бурміч: Україну з 2014 року використовують як колонію для пограбування

Народний депутат від “ОПЗЖ” Анатолій Бурміч заявив, що так звані “продовольчі талони” влада хоче запровадити, щоб населення не померло з голоду.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ 11 січня.

“Коли у 2014 році нас залучити в геополітиці не тільки як важіль тиску на Росію, але й використали як колонію для грабування. Від цього “драконівські” ціни на газ. За останні півтора року олігархи збільшили свої активи. Це все з наших кишень. Чому ми зараз переходимо на «продовольчі картки». Тому що з нашими внутрішніми й зовнішніми “грабіжниками” при абсолютному потуранні та нерозумінні держави є важелі – Держрезерв, є митні правила. Ми змушені купувати по цінах, які у півтора раза вище, ніж у Європі”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору