Ужгородка

Новини Закарпаття

Петровець: Якщо Україна “складе лапки”, це буде останньою стадією нашої дипломатії

Представник партії «Удар» Олег Петровець заявив, що за Конституцією України лише президент може визначати зовнішню політику, а не будь-який лідер іншої країни.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ.

“Скоріше за все радники, які збиралися на онлайн-режимі на постійній основі почали їздити до лідерів “нормандської четвірки”для того, щоб особисто переконатися в тому, що вони готові для проведення Нормандського формату. Я мушу констатувати, що ці поїздки можуть нічим не закінчитися, бо вони рано чи пізно впруться у РФ чи в іншого учасника-члена”, – розповів він.

На запитання, навіщо тоді взагалі проводити переговори з такою невірою в українську дипломатію та владу, Петровець відповів:

“Категорично не погоджуюсь з цією тезою. Якщо ми “складемо лапки”, то це буде останньою стадією нашої дипломатії. Якщо наш президент за Конституцією визначає зовнішню політику країни, то саме ця людина має здійснювати всі необхідні формати”.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору