Ужгородка

Новини Закарпаття

Грановський: Україна – це камінчик у туфлі Росії

Функція України – це бути проектом “антиРосія”, і тому ми камінчик у туфлі російського президента Володимира Путіна.

Таку думку висловив у прямому ефірі генеральний директор телеканалу “Наш”, політичний консультант, Стоунхендж Володимир Грановський.

“Зараз функція України – бути проектом “антиРосія”. Уявіть, що у вас у туфлі цвях або камінчик, ви йдете, а він вам постійно заважає, а витягнути його не можна, бо така суб’єктність у цієї туфлі, вона продається одразу з камінчиком. От Україна – це камінчик в туфлях Путіна. Замість того, щоб думати про свій розвиток ми просимо, щоб ввели санкцій проти Росії і проти них ввели санкцій, а Росія вже сама просить про ті санкції, бо завдяки їм, вони почали розвивати власне виробництво”, – розповів Грановський.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору