Ужгородка

Новини Закарпаття

Фіщенко: Росія дострибалася, тепер всі країни ставлять її на місце

Весь світ зрозумів, що Росія – це не проблема України, а проблема всіх країн.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політтехнолог Дмитро Фіщенко.

“Мінські угоди – це була ганебна капітуляція України, де були прописані ті речі, на які Україна ніколи не піде і не могла б навіть їх виконати, а зараз від України ніхто не вимагає виконувати те, що підписано в Мінську у розумінні того, як це подає Росія”, – розповів він.

Також Фіщенко додав, що зараз весь світ зрозумів, що Росія – це не українська проблема.

“Весь світ розбирається з неадекватністю Росії. У світі зрозуміли, що Росія – це не українська проблема, а це проблема світу і зараз світ почав дуже жорстко та чітко ставити її на місце. Від нас зараз нічого не вимагають, а вимагають від Росії, вона вже дострибалася і я думаю, що поступок для Росії не буде”, – сказав політтехнолог.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору