Ужгородка

Новини Закарпаття

Бойко: Якщо будуть ще такі сильні морози, є ризик віялових відключень

Якщо в Україні будуть такі сильні морози, то є ризик віялових відключень та нестачі енергоносіїв в країні.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ співголова фракції “ОПЗЖ” Юрій Бойко.

“Нам всім потрібно молитися, щоб не було морозів, дай Боже, щоб це був останній сплеск, тому що, якщо такі морози продовжаться, то існує реальний ризик віялових відключень і нестачі енергоносіїв в країні”, – зазначив Бойко.

Також він додав, що Україні необхідно укласти прямий контракт на постачання газу, бо власного видобутку може не вистачити.

“В Європі ситуація простіша з газом, тому що у них є прямі контракти, вони отримують газ з труби. Ми, на жаль, зараз газ з труби не отримуємо, ми отримуємо зі сховищ та власного видобутку, тому у нас ситуація складніша. Якщо у нас не буде прямого контракту з “Газпромом” чи з Норвегією, чи з Катаром, якщо не буде постачання в трубі, то сховища та власний видобуток може не витримати, якщо буде мороз”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору