Ужгородка

Новини Закарпаття

Калініченко про розмови США-Росія щодо НАТО: Навіть не переговори, а прелюдія консультації

Політичний аналітик Олексій Калініченко вважає, що Україна не може нічого очікувати до заяв лідерів США та Росії – Джо Байдена та Володимира Путіна щодо вступу України ат Грузії в НАТО.

Про це він розповів у прямому ефірі телеканалу НАШ.

“За останні вісім років ми показали, що не можемо бути суб’єктом в політиці. Два потужних блоки починають між собою домовлятися, це вже добре. Поки від тих переговорів чекати нам нічого не доводиться. В будь-якому випадку це не початок переговорного процесу, я боюсь, це тільки прелюдія. Давайте дочекаємося висновків, які зроблять керівники держав США та Росії. Це навіть не переговори, це консультації”, – розповів він.

За його словами, переговори між Джо Байденом та Володимиром Путіним будуть продовжувати з приводу “України в НАТО”.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору