Ужгородка

Новини Закарпаття

Павловський про переговори Росія-НАТО: Це все гра Путіна та Байдена – Україну просто розводять

Народний депутат України VI-VII скликань Андрій Павловський прокоментував переговори Росії з НАТО, назвавши це все грою Володимира Путіна та Джозефа Байдена.

Такою думкою Павловський поділився в ефірі телеканалу НАШ. 

“Мені все це нагадує добре погоджену гру. Тобто Путін висуває абсурдні вимоги не участі України в НАТО, хоча перед цим її ніхто і не запрошував, щоб потім сказати, мовляв, бачите, ми відмовили тому же Байдену, щоб сконцентруватися на боротьбі з Китаєм. І можна потім миротворити, мовляв, бачите, ми зупинили війну в Європі. Але щоб її зупинити, довелося запустити “Північний потік-2″, забути про Крим, дозволити Путіну забрати собі райони Донецької та Луганської областей. Україну просто розводять”, – наголосив екс-нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору