Ужгородка

Новини Закарпаття

Грищенко: Україні не світить вступ в НАТО в найближчій та середньостроковій перспективі

Україні не світить вступ в НАТО в найближчій та середньостроковій перспективі через низку серйозних причин.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

“Я думаю, що взагалі вся тематика НАТО – це димова завіса. Для мене немає жодних сумнівів, що з низки дуже серйозних причин Україні не світить вступ в НАТО в найближчій та середньостроковій перспективі. Тому сперечатись з приводу того, що так чи інакше не відбудеться цікаво, але безпредметно та насправді маскує інші більш нагальні проблеми, з якими стикається Європа, Україна, Росія”, – зазначив Грищенко.

За його словами дипломати мають працювати над тим, щоб не допустити війни.

“Для пересічного громадянина України та Росії буде чи не буде Україна в НАТО, мабуть, звучить більш зрозуміло з точки зору коли пов’язують це з тим, коли в епоху Радянського Союзу говорили, що НАТО збирається напасти, або СРСР, який за чотири дні пройде від Берліну аж до Парижу, але всього цього не відбувалось, бо дипломати працювали над тим, щоб цього уникнути і зараз над цим потрібно працювати в першу чергу”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору