Ужгородка

Новини Закарпаття

Бортнік про заяву Рябкова: Захід був у шоці від ультиматуму Росії

Директор Українського інституту політики Руслан Бортнік вважає, що заява заступника міністра закордонних справ РФ Сергія Рябкова шокувала політиків західних країн.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ.

“Що відбувалося у грудні? Захід був у дипломатичному шоку від російського ультиматуму. Я багато спілкуюсь із західними аналітиками й цю тезу постійну від них чую. Це робить тому, що треба протистояти Росії. Коли я спілкувався з один з аналітиків в Америці сказав йому: “Розумієш, що ця теза означає поразку України. Нема легшої здобичі Росії ніж авторитарна Україна”. Як тільки Україна стає авторитарною антиросійській, застосування сили збройних сил Росії в бік України легітимізується в очах російських громадян. Більше того, Росія знайде точку опори всередині нашої країни, бо дуже багато верстви населення виявляться у внутрішній міграції своєї країни”, – розповів він.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2021 року заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков заявив, що домовитися про нерозширення НАТО на схід не вдалося і прогресу в отриманні відповідних юридичних гарантій не досягнуто. Він додав, що Москва продовжуватиме вимагати “залізобетонних, юридично значущих гарантій” того, що ні Україна, ні Грузія не будуть прийняті до НАТО.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору