Ужгородка

Новини Закарпаття

Маньковський: Росії не “по барабану” на санкції – їм потрібні західні технології

Для Російської Федерації болючі санкції, тому що технологічно вона ще не готова, їй потрібно інновації з Європи та США.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політичний аналітик Максим Маньковський.

“Звісно Росії не “по барабану”, санкції для неї болючі, Лавров та інші колеги Путіна можуть заявляти все що завгодно, але технологічно Росія не готова. Росія може шантажувати світ двома речами – це вуглеводнями та ядерною війною і все. Вони потребують технологій від Європи, США. У них проблеми виникли, коли були накладені санкції на компанії, які добудовували “Північний потік-2″, тому РФ не могла це сама зробити, технологічно вона не мала флоту, щоб це закінчити”, – сказав політичний аналітик.

Також він додав, що США не цікава РФ в тому вигляді, в якому вона була 20-30 років тому, Росію вони розглядають тільки в контексті Китаю, тому що Китай – головний їх супротивник на світовому ринку.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору