Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна не повинна стати об’єктом протистояння РФ та НАТО, треба думати про наші інтереси, – Литвин

Українській владі час думати про інтереси держави, тому що Україна не повинна стати об’єктом протистояння Російської Федерації та НАТО. 

Таку думку висловив екс-голова Верхової Ради України Володимир Литвин в ефірі телеканалу НАШ. 

“Україні сьогодні потрібно проводити насамперед розумну політику і думати, що за будь-яких непередбачуваних або крайніх сценаріїв, ніхто, окрім певного озброєння й техніки, допомагати не буде. Треба розуміти, що Україна не повинна стати об’єктом протистояння Заходу і Сходу. Я маю на увазі країн НАТО і РФ”, – наголосив Литвин.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору