Ужгородка

Новини Закарпаття

Розенблат: Торги між США та РФ вже завершилися – нас передають Росії

Торги між США та Російською Федераціє завершились  і Україну передають Росії.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-нардеп Борислав Розенблат.

“Я думаю, що ніякої війни не буде, це все балачки з одного та іншого боку. Тому що все залежить від того, як вони ставлять питання, Росія ставить питання, чи Україна колись буде в НАТО, а Європа може відповісти, що Україна буде колись в НАТО, але “колись” ніколи не буде, але в будь-якому випадку програє України. Те, що сьогодні розповідають про загрозу біля наших кордонів, то це тільки впливає на інвесторів, які хочуть вкладати гроші в Україну”, – розповів Розенблат.

Також він додав, що торги між США та РФ вже завершились.

“Я вважаю, що вся американська преса працює на те, щоб з України пішли останні інвестори і ми залежали тільки від того, хто дасть черговий транш кредиту, таким чином вбивають економіку України. Торги між США та РФ вже завершилися і нас просто передають Росії”, – сказав екс-нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору