Ужгородка

Новини Закарпаття

Держдеп США дозволив своїм дипломатам виїхати з України та зобов’язав їх вивести свої сім’ї

Державний департамент США 24 січня дозволив добровільний виїзд своїх дипломатів із посольства в Києві “як особливу пересторогу через постійні зусилля Росії з дестабілізації країни та підриву безпеки”.

Про це повідомили в Twitter Посольства США в Києві. 

Причиною такого рішення є «особливе застереження через постійні зусилля Росії з дестабілізації країни та підрив безпеки громадян України та інших осіб.

Також Держдеп не рекомендує американцям їздити в Україну, а тим, хто перебуває в Україні, знайти комерційні варіанти покинути країну, оскільки у разі погіршення ситуації США не зможуть швидко вивезти всіх.

Держдеп також оновив четвертий рівень небезпеки щодо рекомендацій не подорожувати в Україну. Раніше це не радили робити через ковід, тепер – “через посилення загроз значних військових дій Росії проти України”.

“Ми продовжуємо підтверджувати нашу підтримку українського народу і робимо нинішній крок, бо віддані одному з найвищих пріоритетів Держдепартаменту – безпеці наших дипломатів та американського народу. Сполучені Штати підкреслюють, що посольство США в Києві залишається відкритим для регулярної роботи. Аналогічно, ми наголошуємо, що рішення про санкціонований/обов’язковий від’їзд жодним чином не вплине на нашу відданість пошуку дипломатичного рішення щодо глибоко тривожного нарощування сил Росії в Україні та навколо неї”, – запевнили в посольстві. 

Як повідомляв НАШ раніше, уряд дозволив українцям від 60 років витрачати “ковідну тисячу” на ліки.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору