Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна сама загнала Донбас у кут та спровокувала місцевих жителів брати паспорти РФ, – Грановський

Україна сама загнала Донбас у кут та спровокувала місцевих жителів брати російські паспорти.

Таку думку висловив політичний консультант, керівник консалтингової компанії “Stonehenge” Володимир Грановський в ефірі телеканалу НАШ.

“Донбас ми загнали у кут! ​​Куди їм (місцевим жителям – ред.) подітися? Якщо їх загнали туди, у них вихід тільки до Російської Федерації. Вони, звичайно ж (вимушені взяти паспорт РФ – ред.), тому що виїхати нікуди не можуть. Ми економічну блокаду організували”, – зазначив Грановський.

За його словами, Україна могла б розпочати реінтеграцію Донбасу не з Мінських угод, а з налагодження життєдіяльності окупованих територій та економічних зв’язків.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору