Ужгородка

Новини Закарпаття

США надали Росії письмову відповідь на “гарантії безпеки”: Блінкен розкрив зміст

Сполучені Штати Америки надали Російській Федерації письмову відповідь на так звані “гарантії безпеки”. 

Державний секретар США Ентоні Блінкен розкрив її зміст під час прес-конференції.

У письмовій відповіді були викладені думки США і їх союзників. Зокрема, було надано оцінку “занепокоєнням” Росії й вказані ті сфери, у яких Вашингтон й Кремль можуть знайти спільну мову.

“Ми впевнені, що наші принципи, якими ми керуємося, зокрема щодо територіальної цілісності та суверенітету України та права кожної країни самостійно приймати рішення щодо вступу в альянси, ми повинні вжити взаємні прозорі заходи щодо ядерного потенціалу та військових навчань в Європі”, – заявив Блінкен.

За його словами, у відповіді також було порушено питання контролю над озброєння. США готові заключити додаткові угоди щодо цього. Вашингтон готовий співпрацювати з Кремлем, якщо Росія припинить деескалацію й агресію щодо України.

“Наша відповідь скоординована з Україною та Європою. Ми врахували їхню думку та побажання у нашій відповіді Москві”, – додав Блінкен.

Як НАШ повідомляв раніше, Міністерство внутрішніх справ проведе масові навчання у різних регіонах України для населення на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору