Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: США зараз легітимізують відмову від України

Сполучені Штати Америки зараз легітимізують відмову від України і наша держава не буде у зоні їх відповідальності.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політолог Олександр Лазарєв.

“На геополітичному рівні Україна не актуальна для американців і відповідно американці намагаються різними способами відмовитись від цього, відмовитися від відповідальності за Україну. Тут з’являється Британія, яка зацікавлена у використанні України у своїх геостратегічних інтересах. Американці навіть у заявах вищих чиновників та ЗМІ, які хвилюють українське суспільство вже декілька днів, вони легітимізують відмову від України. Тобто вони легітимізують, що це зона нестабільності і вже скоро це не буде в зоні їх відповідальності, тому що їм необхідно домовлятися з РФ”, – сказав політолог.

За його словами, Росія не хоче завоювати Україну, тому що немає в стратегічних концепціях і в пріоритетах РФ завоювання та військове освоєння України.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору