Ужгородка

Новини Закарпаття

Одещина розпочала весняно-польові роботи

У перші теплі дні після березневих морозів аграрії Одеської області починають посівну кампанію

Аграрії південної частини України приступили до весняно-польових робіт. Через війну і морози старт посівної затримали на тиждень, але вже зараз в поля виїхали перші трактори. Про це повідомляє ТСН. 

“У перші теплі дні після березневих морозів аграрії Одеської області починають посівну кампанію. З усіх запланованих площ зараз засіяли тільки 3%”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що велику відповідальність перед усією країною відчуває кожен, хто зараз вкладається в майбутній хліб. 

“У разі якщо не буде активних бойових дій і буде можливість доступу до полів, наші фахівці будуть працювати, буде і техніка і трактористи, будемо вкладати максимум зусиль для того, щоб урожай був”, — заявив глава місцевого Союзу аграріїв Денис Ткаченко.

“Постараємося, будемо виходити з будь-якого стану, тому що війна війною, а обід за розкладом”, – розповів головний агроном агропідприємства Ігор Шумейко.

На дві третини селяни Одеської області забезпечені насінням та добривами. Мають засоби захисту рослин і трохи важче з пальним. 

“Оскільки сьогодні йде мобілізація, але для того щоб ми могли забезпечити наших агровиробників робочою силою, впроваджено бронювання”, — повідомив директор департаменту аграрної політики Одеської облдержадміністрації Алла Стоянова.

Раніше Landlord повідомляв, що Кабмін назвав заходи, які направлені на покращення посівної.

Владислава Михайленко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору