Ужгородка

Новини Закарпаття

МХП попросив бондхолдерів про відстрочку виплати відсотків за еврооблігаціями

МХП вже розпочав підготовку до посівної кампанії

Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт попросив бондхолдерів про відстрочку виплати відсотків за єврооблігаціями через війну в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення Росії. Про це йдеться у повідомленні холдингу на Лондонській біржі.

“У зв’язку з нинішньою ситуацією та з метою збереження готівки, МХП оголошує сьогодні, що компанія не планує виплачувати свій майбутній купон за паперами на суму 350 мільйонів доларів під 6,25%, який заплановано на 19 березня 2022 року, та розглядає різні варіанти щодо цього”, – повідомляла компанія 18 березня. 

Компанія наголосила, що 16 років працює на ринку облігацій і завжди виконувала свої зобов’язання повним обсягом, а її нинішні проблеми пов’язані виключно з нападом Росії на Україну.

“В результаті військової агресії росії на території України МХП зазнала низки значних фінансових збитків та операційних складнощів. При цьому компанія з першого дня війни веде активну гуманітарну діяльність і вже передала 8300 тон благодійної продукції на суму 470 млн грн”, – йдеться в повідомленні МХП у Facebook. 

Зазначається, що МХП вже розпочав підготовку до посівної кампанії. Потреби у фінансуванні весняної посівної кампанії складають приблизно 160 мільйонів доларів США з березня по червень 2022 року.

Нагадаємо, що МХП надало 4 тисячі тонн безкоштовної продукції для постраждалих від війни.

Владислава Михайленко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору