Зеленський поставив Милованову завдання. Про що йдеться?

Підготуватися до масштабної приватизації і запровадження ринку землі, а також розробити заходи для зростання позицій України в рейтингу Doing Business – такі завдання до кінця 2019 року поставив Володимир Зеленський міністру розвитку економіки Тимофію Милованову.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента України.

Під час зустрічі з урядом та керівництвом Верховної Ради президент Володимир Зеленський поставив міністрам конкретні задачі, з якими ті мають впоратися до кінця поточного року.

Зокрема міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов отримав на найближчі два місяці такі завдання:

 • Створення сприятливих умов для ведення бізнесу в країні
 • Розробити план заходів щодо зростання позицій України в рейтингу Doing Business.

 • Масштабна приватизація
 • Розпочати підготовку до масштабної приватизації:

  – визначити 5 першочергових об’єктів;

  – передати до Фонду держмайна на приватизацію 500 державних підприємств і провести електронні торги з продажу «понад 40 єдиних майнових комплексів об’єктів малої приватизації та пакетів акцій».

 • Ринок землі
 • Підготуватися до відкриття ринку землі. З цією метою:

  «Створити електронний реєстр інженерів-землевпорядників та надати їм право здійснення державної реєстрації цієї землі. Оприлюднювати 100% рішень щодо надання дозволів на зняття та перенесення родючого шару ґрунту та нормативно закріпити ведення документації з землеустрою виключно в електронній формі».

 • Створення робочих місць
 • Розробити нову програму уряду щодо створення робочих місць та забезпечити «запровадження найкращих світових практик корпоративного управління у ТОП-10 держкомпаніях».

  Landlord раніше повідомляв про те, що президент Володимир Зеленський запропонував японському трейдеру Marubeni Corporation інвестувати в Україну.

  Джерело: Landlord

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *