Закупівельна ціна свинини залишається стабільною

Хоча цього тижня в Україні діапазон закупівельних цін на свиней забійних кондицій залишався стабільним, середні котирування живця дещо знизились, повідомляють в Асоціації “Свинарі України” (АСУ). Аналітики організації називають таку ситуацію на ринку “осіннім штилем”.

“У першій декаді листопада ціни на ринку живця дещо стабілізувалися. Як і тижнем раніше, свинину живою масою від промислового виробника закуповували по 44-46 грн/кг, а середньоринкова ціна склала 45,25 грн/кг. Протягом 45-го тижня більшість товарних партій реалізували за ціною попереднього, проте частина постачальників живця скорегували котирування на 0,25-1 грн/кг. При цьому, перегляд цін був як у бік пониження, так і в бік підвищення. З іншого боку, очікуване виробниками зміщення середньої ціни закупівлі угору не відбулося”, – зазначають в АСУ.

Причинами незначного зниження котирувань є посилення конкуренції між виробниками свинини, та часткове зміщення уваги споживачів на інші види м’яса.

На наступний тиждень прогнозується звуження цінового діапазону та незначне зменшення середніх котирувань живця. Утім, аналітики зазначають, що за кілька тижнів (кінець листопада) ситуація зміниться – свинина подорожчає через підготовку запасів до зимових свят.

Джерело: Новини про м’ясо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *