Щоб вівчарство було рентабельним, необхідно утримувати мінімум 300 голів

Реформа децентралізації сприяє розвитку бізнесу в сільській місцевості, вважає молодий фермер Євген Очеретяний, який нещодавно заснував вівчарське господарство у селі Станіславівка на Івано-Франківщині.

Підприємець отримував досвід в Німеччині та у Сполучених Штатах. Саме за кордоном у пана Очеретяного з’явилася ідея вирощувати овець в Україні. Влада громади Станіславівки пішла назустріч інвесторові й надала у користування 2 гектари землі, ще один гектар підприємець купив. На цій території Євген Очеретяний утримує своїх тварин.

Наразі у господарстві фермера вирощується 100 овець, на придбання яких він витратив 10 тис. доларів, утім, це лише початок, запевняє пан Очеретяний. Підприємець планує найближчим часом розширити господарство і утримувати 300 голів овець.

“Для того, щоб діяльність ферми розвивалась, маю наміри збільшити кількість поголів’я овець до 300, а також розширити площу господарки до 30 га. Тоді така діяльність стане рентабельною і вже тоді можна виходити на ринок”, – цитує пана Очеретяного видання galka.if.ua.

Головний напрямок, на який орієнтується фермер – виробництво м’яса. Також Євген Очеретяний планує займатися переробкою вовни та шкіри й відкрити у Станіславівці сироварню, для функціонування якої молоко також будуть закуповувати у місцевих жителів.

Джерело: Новини про м’ясо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *