Ужгородка

Новини Закарпаття

США готові надати Україні $500 мільйонів прямої бюджетної допомоги

Під час телефонної розмови з українським президентом Байден відзначив розгляд додаткових санкцій проти РФ та гуманітарну допомогу Україні.

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден повідомив Президента Володимира Зеленського про наміри США надати уряду України $500 мільйонів у вигляді прямої бюджетної допомоги. Про це інформує пресслужба Білого дому.

30 березня під час телефонної розмови з українським президентом Байден відзначив розгляд додаткових санкцій проти РФ та гуманітарну допомогу Україні.

Лідери обговорили, як Сполучені Штати цілодобово працюють над виконанням основних запитів України щодо надання допомоги в безпеці, критичний вплив цієї зброї на конфлікт, а також постійні зусилля Сполучених Штатів із союзниками та партнерами щодо виявлення додаткових можливостей для надання допомоги українським військовим, котрі захищають свою країну.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про новий План відновлення України, який об’єднає країни світу: від США до Японії, від Австралії до Канади.

Європейська комісія запропонувала встановити спеціальні торгові маршрути між Польщею та Україною. Товари повинні переміщатися якомога легше в обох напрямках, щоб зменшити вплив війни на ланцюжок поставок сільськогосподарської продукції.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору